ENTEGSİS E-TİCARET (B2c)

Sipariş süreçlerini internete taşıyarak, işlerinizi zaman ve mekandan bağımsız olarak yürütebilmenize olanak sağlar. Kişisel bilgisayarların yanı sıra tablet bilgisayarlarda da kullanılabilen çözüm; mesai saatleri ve coğrafi koşullarla sınırlı kalmayıp ürünlerini dünyaya sunmayı hedefleyen, mevcut bayi ve satış temsilcilerinin siparişlerini çok daha etkin yöneterek “tam zamanında teslimat” garantisi vermek isteyen işletmeler için çözüm sağlar.

B2C Bayii Yönetim V2.0 Ana Modül

Ödeme Takip Modülü (Nakit, Çek, Senet, Kredi Kartı)

Teklif ve Sipariş Modülü

Banka V-Pos Entegrasyon Modülü (Tüm Bankalar)

Satış Temsilcisi Takip Modülü

Stok Takip Modülü

Sevkiyat Takip Modülü

Depo Entegrasyonu Modülü

ENTEGSİS E-TİCARET (B2C)
Hakkında Bilgi Alın

Ad Soyad:
Firma Adı:
Telefon:
E-Mail:
Adres:

B2C Bayii Yönetim V2.0 Ana Modül

Entegsis

Ana modülümüz sayesinde tüm modüllerin yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Takip Modülü (Nakit, Çek, Senet, Kredi Kartı)

Entegsis

İşletmenizi kullanmış olduğu tüm kredi türlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz. (Teminatsız Kredi, Çek Karşılığı Kredi, Senet Karşılığı, İşletme Kredisi, Yatırım Kredileri, Spot veya Rotatif kredileri) Krediniz onayladığında banka kayıt fişlerini otomatik oluşturabilirsiniz. Toplam kredinizi yapılan ödemelerinizi tek bir ekranda görebilirsiniz.

Teklif ve Sipariş Modülü

Entegsis

Entegsis ürünlerinde teklif sipariş modülü varsayılan KDV durumu hariç olarak gelmektedir, ekteki doküman yardımıyla KDV durumunu özelleştirebilirsiniz.

Banka V-Pos Entegrasyon Modülü (Tüm Bankalar)

Entegsis

3d ve klasik olmak üzere kullanılabilmektedir. Bankaların bir çoğu önce sanal pos entegrasyonunuzun olup olmadığına ve ürün detayında taksit seçenekleri tablosunu görmek isterler. Sanal pos entegrasyonunuzun olmaması sanal pos başvurunuzu geciktirebilir. (Bu şubeden şubeye değişebilir)

Satış Temsilcisi Takip Modülü

Entegsis

Pazarlama ve satış operasyonun en önemli parçasıdır. Operasyonun başlangıcı satış, onun da başlangıcı pazarlamadır. Bu bilinçle hazırlanan modülümüz şirketinizin en önemli modülü olacaktır.

Stok Takip Modülü

Entegsis

Stok ya da sarf malzemesi giriş/çıkışı için RFID teknolojisi kullanılabiliyor. RFID (Radio Frequency Identification) teknolojisi, ilaçların, malzemelerin ve cihazların depoya giriş çıkışlarının takibini, daha hızlı ve daha doğru olarak sayılmasını, mobil uygulamalar sayesinde zaman ve mekandan bağımsız olarak yapılmasını sağlıyor.

Sevkiyat Takip Modülü

Entegsis

Açık olan siparişlerin yada kısmen tamamlanmış olan siparişlerin sevkiyatı bu ekran sayesinde rahatlıkla takip edilebilmektedir. Sevkiyat takip ekranında alanlar oluşturarak (fatura bekleyen, sevkiyat bekleyen) açılan siparişleri bu alanlara sürekleyerek bırakılabilmektedir. Siparişin üzerine tıkladığımızda kaç adet ürünün teslim edildiği yada kaç adet sevk edilmeyen ürünün kaldığı takip edilebilmektedir.

Depo Entegrasyonu Modülü

Entegsis

Bu modül, sistem kesintilerinin önlenmesi ve makine kullanım sürelerinin uzatılmasının yanı sıra; bakım çalışmalarının verimli şekilde ger­çekleştirilmesi, iş akışlarının güvenceye alınması sağlanır ve iş güvenliğinin iyileştirilmesine katkıda bulunulur. Bakım modülünün genel sistem içindeki yeri ve diğer işlev alanlarıyla olan bağlantıları açıklanmıştır.


Entegsis
 

Masaüstü ve Mobil uygulamarı ile gerçek zamanlı çalışma.

Zamandan ve aşırı iş gücünden tasarruf.

İsteğe bağlı olarak geliştirme sürekliliği.
 

Kullanıcı dostu arayüz ve entegre sistem.

Basit ve anlaşılır arayüz ile kullanım kolaylığı.

Uzaktan erişim, işlemlerde güvenli ve hızlı bağlantı.

0212 671 83 86

Canlı Yardım

© Copyright Globax