ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ

İnşaat ve Proje yönetimi ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilmek için ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ yazılımı sizin için geliştirildi. ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ yazılımı tüm projelerinizi planladığınız bütçeyle planladığınız zamanda tamamlayabilmeniz için süreçler, kontrol ve denetim mekanizmaları ve proje yönetim raporları sunar.

İNŞAAT VE PROJE YÖNETİMİ OLAN FİRMLARA UYGUN SATIN ALMA, DEPO, HAKEDİŞ, PERSONEL, EKİPMAN, MUHASEBE, FİNANS SÜREÇLERİ. Proje yönetimi yazılımı projelerinizi daha etkili yönetebilmenize yardımcı olur. ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ yazılımı içerisinde proje yönetimi uygulaması barındırır. ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ yazılımının proje yönetimi uygulaması sayesinde projelerinizi sisteme tanıtabilir ve projelerinizle ilgili süreçleri sistemden yürütebilirsiniz. Projelerinizde yürüttüğünüz satın alma, depo, hakediş, personel, ekipman, bütçe, muhasebe, finans, imalat süreçlerini ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİNDE proje bazlı takip edebilirsiniz. Evet, diğer ERP yazılımlarında olmayan bu proje yönetimi yazılımı özelliği ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ sistemini inşaat şirketleri ve diğer şirketler için lider yazılım yapmıştır.

Planlanan Bütçe - Gerçekleşen Maliyet Takibi sayesinde aktivite ve kaynak bazında, planlanan bütçe gerçekleşen maliyet takibi yapabilirsiniz

Planlanan İmalat - Gerçekleşen İmalat Takibi Şantiyelerinizde aktivite bazında, planlanan imalatla gerçekleşen imalatı rahatça takip edebilirsiniz.

ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİYLE PROJE MALİYETLERİNİZİ KONTROL ALTINDA TUTUN, KARINIZI ARTIRIN

ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİNDE yer alan proje yönetimi yazılımı çözümü sayesinde projelerinizin bütçelerini detaylı olarak aktivite bazında takip edebilirsiniz. İster 1 proje, ister 30 projeyi aynı anda yönetin, bir projenizde ister 100 aktivite isterseniz 5000 aktivite olsun, proje bütçelerinizi aktivite bazında detaylı takip edebilir, gerçekleşen maliyetleri detaylı olarak görebilirsiniz. Ayrıca, bütçe aşımını engelleyecek denetim ve kontrol mekanizmalarını hayata geçirebilirsiniz. Örneğin, bütçeyi aşacak bir satın alma talebinin açılmasını sisteminiz otomatik olarak engelleyebilir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Projelerinin Takibi sayesinde ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ yazılımını kullanarak gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki tüm projelerinizi başarıyla yönetebilirsiniz.

Sınırsız Sayıda Proje Takibi sayesinde Proje sınırlamanız yok. Şirketinizin proje portföyünün tamamını yönetebilirsiniz.

Proje Yönetimi Raporları Kazanılmış değer analizi, iş sonu projeksiyonu, bütçe takibi, planlanan-gerçekleşen imalat analizi, planlanan bütçe-gerçekleşen maliyet, aktivite bazında maliyet analizi gibi çok sayıda proje yönetimi raporuna erişebilirsiniz.

Şirket İçi Onay Süreçleri Satın alma talepleri, teklif mukayese formları, siparişler, taşeron hakedişleri, faturalar, sözleşmeler, ödeme talepleri gibi süreçlerinizi sistemde oluşturabilir ve onaya sunabilirsiniz

Süreç Yönetimi Modülü

Görev Yönetimi Modülü

Zaman Yönetimi Modülü

Maliyetlendirme Modülü

Hakediş modülü

Entegrasyon Modülü (SAP, LOGO, MICRO vb.)

Entegsis-Fin Yazılımı Entegrasyonu

Raporlama Modülü

YAZILIMDAN EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

ENTEGSİS PRO - PROJE YÖNETİM SİSTEMİ
Hakkında Bilgi Alın

Ad Soyad:
Firma Adı:
Telefon:
E-Mail:
Adres:

Süreç Yönetimi Modülü

Entegsis

Süreçlerinizi bu modül sayesinde organize bir şekilde yönetebilirsiniz.

Görev Yönetimi Modülü

Entegsis

Görev dağılımlarını sıkıntısız bir şekilde halledebilirsiniz.

Zaman Yönetimi Modülü

Entegsis

Zamanı efektif kullanmak için zaman yönetim modülünü kullanabilirsiniz.

Maliyetlendirme Modülü

Entegsis

Bu modül ile sıkıntısız fiyatlandırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Hakediş modülü

Entegsis

Hakediş modülü ile şirket içi maliye işlerini sıkıntısız çözebilirsiniz..

Entegrasyon Modülü (SAP, LOGO, MICRO vb.)

Entegsis

Raporlama modülü sayesinde kasaya giren, çıkan nakit,kart vs olayarını takip edebilirsiniz. Şirketiniz hakkında genel değerlendirme yapabilirsiniz.

Entegsis-Fin Yazılımı Entegrasyonu

Entegsis

Entesis-Pos Entegrasyonu sayesinde istediğiniz program ile sorunsuz bir şekilde istediğinizi yapabilirsiniz.

Raporlama Modülü

Entegsis

Raporlama modülü sayesinde kasaya giren, çıkan nakit,kart vs olayarını takip edebilirsiniz. Şirketiniz hakkında genel değerlendirme yapabilirsiniz.


Entegsis
 

Masaüstü ve Mobil uygulamarı ile gerçek zamanlı çalışma.

Zamandan ve aşırı iş gücünden tasarruf.

İsteğe bağlı olarak geliştirme sürekliliği.
 

Kullanıcı dostu arayüz ve entegre sistem.

Basit ve anlaşılır arayüz ile kullanım kolaylığı.

Uzaktan erişim, işlemlerde güvenli ve hızlı bağlantı.

0212 671 83 86

Canlı Yardım

© Copyright Globax