ENTEGSİS ERP - KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA

ENTEGSİS ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Çözümlerini benzerlerinden ayıran en önemli fark farklı veri tabanları ve iş modellleri ile tüm ölçekteki işletmelerin kullanımına uygun ERP-Kurumsal Kaynak Planlama çözümleri ve iş sistemleri sunmasıdır.

ENTEGSİS ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) çözümleri ile finansal ,fiziksel ve insan kaynaklarını maliyet ve süreçler açısından kolayca yönetebilmenizi sağlayan binlerce fonksiyonun yanı sıra sektör bağımsız geliştirilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) ile işletme kaynaklarınızı ve süreçlerini bütünleşik bir yapıda uçtan uca yönetebilir ,sektörünüze özel geliştirilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) modülleri ile daha hedefe yönelik esnek bir iş modeline sahip olabilir ve işletmenizi anlık olarak tek merkezden yönetebilecek bir alt yapıya sahip olabilirsiniz.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) ile kaynakları yönetmek için ilk gereken ulaşılabilir ve anlamlı veri üreten bir alt yapı gerekliliğidir. ENTEGSİS ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) gelişmiş raporlama alt yapısı ile farklı lokasyonlardaki şubeli ya da grup şirketi yapılarına tam uyumlu çalışarak tek noktadan işletmenizi tüm alanlarda verilerle yönetilebilir kılar.

ENTEGSİS ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) işletme ihtiyaçlarına tam olarak cevap veren gelişmiş modül yapısının yanı sıra kullanıcıların geliştirme yapabilmesine imkan tanıyan açık kaynak kodlu altyapısı ile kullanıcıların işletmeye özel ERP (Kurumsal Kaynak Planlama ) süreçlerini geliştirebilmelerine imkan sağlayan platformlar sunarak işletmenize başarı ve “ UYUM” getirir. ERP (Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri) ürün ailesine yeni katılan yüzlerce bulut tabanlı ve mobil uygulamalarla her geçen gün daha da anda yönetim sağlayan panellere sahip olacaksınız.

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş ENTEGSİS Mobil ERP uygulamaları sayesinde her an her yerden işletmenize, ekiplerinize, müşterilerinize ve kurumsal verilerinize gerçek zamanlı ve kesintisiz ulaşabilirsiniz. Mekan bağımsız çalışmanın konforunu yaşatan uygulamaların yanı sıra Mobil ERP ile raporlarınıza istediğiniz formatta alabilir ve süreçlerinizi anlık olarak yönetebilirsiniz.

Cloud ERP

ENTEGSİS Cloud ERP, tüm kurumsal kaynak planlama çözümlerinizin, fiziksel makineler yerine sanal sunucularda depolandığı ve internet aracılığıyla erişim sağlandığı, bu sayede maliyet, esneklik ve hizmet kalitesi başlıca olmak üzere birçok konuda avantaj sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

Mobil uygulamalar ve ERP

Teknoloji artık hayatımızın her noktasında kendisine yer edinmeye başladı. Özellikle son yıllarda mobil teknolojilerdeki gelişmeler, gündelik yaşam alışkanlıklarımızı tamamen değiştirmiş durumdadır. Bu değişimin sonucu yenilenen alt yapıyı takip etmenin zorluğunun üstesinden gelmek de, artık kurumsal bir göreve dönüşmüştür.

Mobil ERP

Mobil aygıtların şekillendirdiği yeni endüstri, firmaları potansiyelleri konusunda daha yukarıya tırmanmaya zorlarken, tüm süreçlerini iyileştirme yönündeki çabalarının ilk adresi kuşkusuz ki, ERP sistemleri olmaktadır. Mobil ERP, kurumsal verimliliği artırmakta ve aynı zamanda her şirketin ihtiyaçlarına yönelik şekillendirilebilmektedir.
Özellikle, çalışanların masa başında olmadıkları zamanlarda bile, çalışabilmelerine olanak tanıyarak, uygulama ve yazılımlar aracılığıyla birbirleri ile dosya paylaşımını mümkün kılmasıyla, şirket içerisindeki iletişimi kuvvetlendirmektedir.

Etkili bir mobil ERP stratejisi nasıl olmalıdır?

Bununla birlikte, sadece bir platformun günümüzde tek başına yeterli olmadığı göz önünde bulundurulursa, firmaların etkili bir mobil ERP stratejisi üretmeleri gerekliliği ile karşı karşıya kalmaktayız.
Öncelikle ERP yazılımını bilgisayar ortamında kullanmakla, mobil cihazlar üzerinde kullanmanın farklı olduğunu unutmamak gerekir. Fonksiyon ve özellikleri göz önünde bulundurarak, farklar doğru algılanmalıdır. Uzmanlara göre, ERP seçiminde mobil ERP’de, ne yapmanız gerektiğine de karar vermek, süreç boyunca size fayda sağlayacaktır. Mobil ERP stratejisi geliştirirken, dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur ise, mobil cihazların daha kaliteli bağlantı sunmasıdır. Özellikle, yurt dışı ile çalışan firmalar, çoğu zaman karşı taraf ile aynı internet hızına sahip olamamaktan kaynaklı sorunlar yaşamaktadırlar.

Mobil ERP kullanıcı deneyimi

Birçok çalışanın beklentisi, mobil söz konusu olduğunda, belirli bir yükleme hızına sahip olmaktır. Bu durumda ise, önünüze iki seçenek çıkar; birincisi özgün bir uygulama edinmek, ikincisi ise bir web uygulaması edinmektir. Kuşkusuz, her iki seçeneğin de avantaj ve dezavantajları vardır.
Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak, doğru bir ERP seçiminin yanı sıra, doğru bir mobil stratejisi geliştiren firmaların, değişen rekabet ortamında daha başarılı bir duruşu olmaktadır.

Finans Yönetimi

Entegsis-Fin

Malzeme Yönetimi

Tedarik yönetimi

Satış Yönetimi

Üretim Yönetimi

Müşteri İlişkileri Yönetimi

İnsan Kaynakları Yönetimi

Bütçe Yönetimi

Dış Ticaret Yönetimi

KALİTE YÖNETİMİ

BAKIM YÖNETİMİ

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

İŞ ZEKASI

E-Ticaret Yönetimi

Risk Yönetimi

ENTEGSİS ERP - KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA
Hakkında Bilgi Alın

Ad Soyad:
Firma Adı:
Telefon:
E-Mail:
Adres:


ENTEGSİS
 

Masaüstü ve Mobil uygulamarı ile gerçek zamanlı çalışma.

Zamandan ve aşırı iş gücünden tasarruf.

İsteğe bağlı olarak geliştirme sürekliliği.
 

Kullanıcı dostu arayüz ve entegre sistem.

Basit ve anlaşılır arayüz ile kullanım kolaylığı.

Uzaktan erişim, işlemlerde güvenli ve hızlı bağlantı.

0212 671 83 86

Canlı Yardım

© Copyright Globax