GIDA SEKTÖRÜ

Gıda sektörü, son yıllarda sözleşmeli tarıma yönelme, teknolojinin yenilenmesi, kalite sistemlerinin yaygınlaşması, firma birleşmeleri-şirket evlilikleri, yeni pazarlama tekniklerinin ve sektörel örgütlenmenin gelişmesi gibi değişimlerle çok önemli yapısal dönüşümler geçiriyor.

Bu dönüşümlerin getirdiği yeniliklere paralel olarak, kaliteli, sürekli, yeterli ve rekabetçi fiyatla hammadde temininde sıkıntılar, birincil üretimde (bitkisel ve hayvansal üretim) gıda güvenliği ile ilgili sorunlar, hammadde istatistiklerinin sağlıklı olmaması gibi olumsuzluklar ise tüm gıda sanayisini ilgilendiren temel sorunlar olarak ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra gıda ürünlerinin son kullanma tarihlerine uyum sağlanması zorunluluğu nedeniyle gıda sektöründe stoktan teslimata kadar çok aşamalı ve kapsamlı iş süreçlerinin yönetimi hayati önem taşıyor. Rekabetin bu kadar yoğun olduğu, fiyatların anlık olarak değişkenlik gösterebildiği gıda sektöründe sürdürülebilir bir başarı sağlamak için tüm süreçlerin sağlam bir altyapıyla yönetilmesinin yanı sıra, satış ve sipariş süreçlerinin de mobil olarak yürütülebilmesi gerekiyor.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların, zamana bağlı tüm bu karmaşık iş süreçlerini ERP yazılımlarından destek almadan yürütmesi ise pek mümkün görünmüyor. Gıda sektöründe faaliyet gösteren birçok firmayla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birlikte yıllar içerisinde müşterilerimize özel bir çok uygulamayı Login ERP içerisine başarıyla entegre ettik ve bu alanda kazandığımız uzmanlıkla özel çözümler geliştirmeye devam ediyoruz. Gıda sektöründeki müşterilerimizin son kullanma tarihi, hammadde ve ürün partileri, geri çağırma, maliyetlendirme, depolama ve lokasyon kullanımı, ambalaj malzemelerinin planlanması, yan ürünler, atıl ürünler, fire oranları ile ilgili süreçlerini titizlikle kontrol altında tutabilmelerini ve yönetebilmelerini sağlıyoruz.


ENTEGSİS
 

Masaüstü ve Mobil uygulamarı ile gerçek zamanlı çalışma.

Zamandan ve aşırı iş gücünden tasarruf.

İsteğe bağlı olarak geliştirme sürekliliği.
 

Kullanıcı dostu arayüz ve entegre sistem.

Basit ve anlaşılır arayüz ile kullanım kolaylığı.

Uzaktan erişim, işlemlerde güvenli ve hızlı bağlantı.

0212 671 83 86

Canlı Yardım

Demo Talep Formu

Modül Talep Formu